28 C
Ankara
Cumartesi, Mayıs 15, 2021
Sponsorluspot_img

“ENTECH – Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı” için yeni tarih belirlendi

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TBB-Türkiye Belediyeler Birliği desteği ile “ENTECH – Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı”, COVİD 19 salgın koşulları göz önüne alınarak düzenlenen yeni fuar takvimi yoğunluğu nedeniyle 3-5 Haziran 2021 tarihinde yapılmasına karar verilmiştir. Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek fuarla eş zamanlı olarak “Sıfır Atık Forumu” CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir.

“ENTECH – Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı” katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilebilir enerji ve teknolojileri, kentsel çevre temizlik araçları sektörü firmalarını buluşturmaktadır. Sektörün lider firmalarının katılacağı ve son yeni ürünlerin sergileneceği fuar ile eş zamanlı olarak aynı zamanda gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak üzere israfın önlenmesi, doğal varlıkların korunması, çevre dostu tüketim alışkanlığının kazandırılması ve atık yönetimi konularında farkındalık yaratmak için ENTECH – Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı’’ kapsamında düzenlenen Sıfır Atık Forumu, sektörün uluslararası temsilcilerinin yanı sıra kamu ve özel sektörün üst düzey yetkilileri ve öğrenciler tarafından takip edilmektedir.

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

515BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,567TakipçilerTakip Et
- Sponsorlu -spot_img

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler