-0 C
Ankara
Friday, February 3, 2023
spot_img

‘Enerji Sektöründe Fiziksel Varlık Yönetimi Konferansı’ 8-9 Aralık’ta Gerçekleşiyor

Enerjisa Üretim’in bu yıl ikincisini organize edeceği ‘Enerji Sektöründe Fiziksel Varlık Yönetimi Konferansı’ 8 – 9 Aralık 2022 tarihlerinde Enerjisa Üretim’in İstanbul Merkez Ofisi’nden canlı yayınla gerçekleşecek. Yönetim ve moderatörlüğünü Prof. Dr. Itır Erhart’ın üstleneceği konferansta; yenilenebilir enerjinin geleceği, yeşil enerji dönüşümü, sigorta, tedarik yönetimi, veri analizi yetkinlikleri gibi konular hakkında bilgiler paylaşılacak. Merakla beklenen konferansın ana teması ise sürdürülebilirlik olacak.

Enerjisa Üretim’in bilgi birikimini sürekli geliştiren, standartları belirleyen ve sektörün geleceğine yön veren enerji şirketi olma amacına uygun olarak gerçekleştirmeye başladığı ve geçtiğimiz yıl Tufanbeyli Santrali’nde ilki düzenlenen ‘Enerji Sektöründe Fiziksel Varlık Yönetimi Konferansı’, bu yıl 8 – 9 Aralık 2022 tarihlerinde planlanıyor. Enerjisa Üretim’in İstanbul Merkez Ofisi’nden canlı yayınla ve hibrit olarak gerçekleştirilecek konferansta, enerji sektörü başta olmak üzere birçok sektörden de katılımcı olacak. Yenilenebilir enerjinin geleceği, yeşil enerji dönüşümü, sigorta, tedarik yönetimi, veri analizi yetkinlikleri gibi konuların işleneceği konferansın yönetim ve moderatörlüğünü Prof. Dr. Itır Erhart üstlenecek. Paydaşlar arası etkileşim ve bilgi alışverişinin amaçlandığı konferansta ayrıca dijitalleşme konuları da yer alacak. Katılımcılar, konferansı canlı yayın ile takip edebilecek.

Konferansın Bu Yılki Teması: Sürdürülebilirlik
Panel programları ile dikkat çeken ‘Enerji Sektöründe Fiziksel Varlık Yönetimi Konferansı’, bu yıl sürdürülebilirlik teması altında izleyicileri ile buluşacak. Şirketlerin sürdürülebilirlik çalışmaları, sürdürülebilirlik ile dönüşüm yaşayan enerji sektörü, yeşil enerji ve COP27’nin değerlendirilmesi yapılacak. Farklı sektörlerden önemli katılımcıların yer alacağı konferansta, tesislerden elde edilerek analiz edilen veriler ile dijital dönüşüm konuları da ele alınacak.

‘Enerji Sektöründe Fiziksel Varlık Yönetimi Konferansı’nı takip etmek isteyen izleyiciler, https://www.fizikselvarlikyonetimi.com/ adresinden giriş yapabilecek; yine site üzerinden bir önceki senenin konferans içerikleri ile birlikte Enerjisa Üretim’in fiziksel varlık yönetimindeki çalışmaları sayesinde elde ettiği kazanımları da konu alan makalelere ulaşılabilecek.

Konferans programa buradan ulaşabilirsiniz.

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

513BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
13,374TakipçilerTakip Et

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler