0 C
Ankara
Perşembe, Ocak 28, 2021
- Sponsorlu -

Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı ENTECH’in yeni tarihi 4-7 Kasım 2020 olarak belirlendi

Oluşturacağı ticaret hacmi ve misafir edeceği profesyonel alıcılar ile Türkiye’nin ve yakın coğrafyasının yanı sıra çok sayıda ülkenin taleplerini karşılayacak olan ENTECH – Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı, Covid 19 salgını yüzünden bu yıl KASIM ayında organize edilecek.

Organizasyondan yapılan basın açıklamasında, özellikle fuarı ziyaret edecek uluslararası alım heyetleri, kamu ve özel sektör satın almacıları ile birlikte çok sayıda katılımcı firma tarafından de talep edilen tarih değişikliği, fuarın ticaret hacmine olumlu katkı sağlayacak.

Katılımcı firmaların 2020 yılını kayıpsız kapatmalarını sağlayacak olan ENTECH, çevre teknolojileri, geri dönüşüm, enerji ve sıfır atık sektörlerinin en son teknoloji ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapacak. 4-7 Kasım tarihlerinde düzenlenecek fuarda katı ve sıvı atık teknolojileri, biyoenerji, yenilenebilir enerji, geri dönüşüm sistemleri, sıfır atık, kentsel çevre temizlik araçları gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalar uluslararası alıcılarla bir araya gelerek sektörün ticaret ve ihracat hacmine büyük katkılar sağlayacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yanı sıra çok sayıda STK’nın da destekleri ile düzenlenecek ENTECH Fuarı; kamu kuruluşu yetkilileri, belediyeler, atıktan mamul ve yarı mamul üreten sektör temsilcileri, sanayiciler, organize sanayi bölge temsilcileri, dernek ve birlikler, finans kuruluşları, satın almacılar, mühendisler ve mühendislik fakülteleri öğrencilerinin de aralarında olduğu binlerce profesyonel ziyaretçi ağırlayacak.

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

522BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,328TakipçilerTakip Et
- Sponsorlu -

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler