26.4 C
Ankara
Cumartesi, Temmuz 2, 2022
spot_img

YEKA RES-3 Yarışmaları 14 Haziran 2022’de yapılacak

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, web sitesinden yapılan açıklama ile YEKA RES-3 Yarışmalarının 14 Haziran 2022’de yapılacağını duyurdu.

Bakanlığın Duyurusu şöyle:

29/05/2021 tarih ve 31495 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Rüzgar Enerjisine Dayalı Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları ve Bağlantı Kapasitelerinin Tahsisine İlişkin Yarışma İlanı” kapsamında YEKA RES-3 yarışmaları 14/06/2022 tarihinde saat 10:00’dan itibaren aşağıda belirtilen sırayla gerçekleştirilecektir. 

Söz konusu yarışmalara, aşağıda belirtilen başvuru sahiplerinin yetkili temsilcilerinin imza sirküleri, yetki belgesi/vekâletnameleri ve şirket kaşeleri ile katılım sağlaması gerekmektedir.

Saygılarımızla.

YARIŞMA YERİ:

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

E-Blok / 1 Nolu Toplantı Salonu

Nasuh Akar Mahallesi, Türk Ocağı Caddesi No:2 06500 Çankaya/ANKARA

Yarışma Komisyonu

Bakanlık duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

513BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,981TakipçilerTakip Et

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler