17.4 C
Ankara
Çarşamba, Nisan 14, 2021
- Sponsorlu -spot_img

“YEKA GES-3” için Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecek

Türkiye güneş enerjisi sektörünün derneklerinden GENSED, GÜNDER ve GÜYAD, 1 Mart 2021’de Enerji Bakanlığı Yetkilileri’nin katılımıyla “Bilgilendirme Toplantısı” düzenleyeceklerini duyurdu.

1 Mart 2021’de gerçekleştirilen YEKA Bilgilendirme toplantısının kaydına buradan ulaşabilirsiniz.

Değerli Üyemiz / Sektör Paydaşları,

1 Mart 2021 Pazartesi günü, 14:00-16:00 saatleri arasında, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yetkilileri‘nin katılımıyla “MİNİ YEKA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI” düzenlenecektir.

GENSED, GÜNDER, GÜYAD iş birliği ile çevrimiçi düzenlenecek olan toplantıya katılmak için KAYIT FORMU‘nun doldurulmasını gerekmektedir.

YEKA GES-3 Şartnamesi ile ilgili sorularınızı, 25 Şubat Perşembe günü 21:00’a kadar, KAYIT FORMU’nda yer alan ilgili bölümleri doldurarak iletebilirsiniz.

KAYIT FORMU için: https://docs.google.com/forms/d/1LPICxP2WI6YTzlZOKJ16xitm42HY9_HBBFF8fkmBqz8/edit?usp=sharing

Etkinliğin afişine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı BİLGİ için:
info@gensed.org
info@gunder.org.tr
guyad@guyad.org

Sağlıklı ve Güneşli Günler Dileriz.
GENSED, GÜNDER, GÜYAD

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

515BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,546TakipçilerTakip Et
- Sponsorlu -spot_img

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler