-0 C
Ankara
Friday, February 3, 2023
spot_img

TENVA’dan “Global Status Report 2014″e destek!

Türkiye Enerji Vakfı-TENVA’nın hazırlanmasına katkıda bulunduğu “REN21-Global Renewable Energy Status Report 2014” yayında!

2005 yılından bu yana “Renewable Energy Policy Network for the 21st Century” (REN21) tarafından hazırlanan “Global Renewable Energy Status Report” 2014 yılı sayısını yayınladı.
Yenilenebilir enerji piyasaları ve yatırımları konusunda tüm dünyadaki gelişmeleri kapsamlı bir bakış açısı ile sunan “Global Renewable Energy Status Report 2014″ün bu yılki “Lead Regional and Country Researchers” bölümüne Türkiye Enerji Vakfı desteklerini sundu.
“Global Renewable Energy Status Report 2014” ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

513BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
13,374TakipçilerTakip Et

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler