21.7 C
Ankara
Pazartesi, Ağustos 15, 2022
spot_img

Aytemiz’den motosiklet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran hizmetler

Aytemiz’in dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Motorcu Dostu İstasyon’da tiyatro ve sinema oyuncusu Zafer Algöz, oyuncu, senarist ve yazar Can Yılmaz ve motosiklet tutkunu ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu bir araya gelerek motosiklet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran hizmetleri anlattılar.

Akaryakıt sektöründe 1963’ten beri faaliyet gösteren Aytemiz’in, 2017 yılında dünyada bir ilke imza atarak Türkiye’de hayata geçirdiği Motorcu Dostu İstasyon konsepti her geçen gün daha çok ilgi çekiyor. Aytemiz Motorcu Dostu İstasyonlarda, motosiklete özel park alanları, kask ve ekipman koyabilmek için özel kilitli dolaplar, motosiklete yakıt damlamasını ve motosikletin çizilmesini engelleyen koruyucu bez ve kaymaz zeminli pompa adası gibi motosiklet kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu hizmetler sunuluyor.

Ünlü karikatürist ve motosiklet tutkunu Erdil Yaşaroğlu, daha önce Aytemiz’in sosyal medya kanallarında yayınlanan film serisi ile kendi gözünden deneyimlerini aktardığı Motorcu Dostu İstasyon konseptini, bu defa Zafer Algöz ve Can Yılmaz’a anlatıyor. Eğlenceli ve keyifli bu sohbet sırasında Aytemiz’i sektörde farklılaştıran Motorcu Dostu İstasyon’daki hizmetleri Zafer Algöz ilgiyle dinleyip beğeniyle karşılıyor. Can Yılmaz da bir motosiklet kullanıcısı olarak Aytemiz’in geliştirdiği ve akaryakıt sektörüne kazandırdığı bu konseptten övgüyle bahsederek istasyonların motosiklet yolculuğu sırasında karşılaşılabilecek ihtiyaçlara çözüm sunduğunu belirtiyor. Bu samimi sohbetin tamamına Aytemiz’in YouTube kanalı üzerinden ulaşılabiliyor.

Aytemiz’in motosiklet sürücüleri tarafından büyük beğeni kazanan Motorcu Dostu İstasyon konsepti şu anda 48 ilde 159 istasyonda yer alıyor. Motorcu Dostu İstasyon konseptinin olduğu istasyonlara Aytemiz web sitesi ve Aytemiz Vaay mobil uygulamasından ulaşmak mümkün.

YouTube: : (2) Zafer Algöz, Can Yılmaz ve Erdil Yaşaroğlu Aytemiz’de Ne Yapıyor? 🏍️ ⛽ – YouTube

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

513BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
13,022TakipçilerTakip Et

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler