-0.4 C
Ankara
Cumartesi, Ocak 22, 2022
spot_img
spot_img

Shell’e “En İyi Pazarlama Takımı” Ödülü

1923’ten bu yana Türkiye’de her zaman “ilk”leri gerçekleştirmeyi ve sektöre “ilham vermeyi” ilke edinen Shell, müşteri odaklı pazarlama çalışmaları ve iletişim kampanyalarıyla Türkiye’de şirketlerin pazarlama ekiplerinin başarılarının ödüllendirildiği The Hammers 2021’de biri altın olmak üzere, üç kategoride birden ödül kazandı.

Her zaman kaliteli akaryakıtı sunmanın yanı sıra müşterilerine gerçek bir perakende deneyimi sunmayı da hedefleyen Shell & Turcas CEO’su Emre Turanlı “Müşteri odaklı çalışmalarımızın karşılığını ödüllerin yanı sıra misafirlerimizde yarattığımız güven duygusu ve gülümsemeyle de almaktan mutluyuz. Shell’in bu müşteri yolculuğunda emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim,” dedi.

2023’te Cumhuriyet’in 100. yılı ile birlikte Türkiye’deki faaliyetlerinin 100’üncü yılını kutlamaya hazırlanan Shell, tüm dünyada her zaman kaliteli akaryakıtı sunmanın yanı sıra misafirlerine gerçek bir perakende deneyimi sunmayı da hedefliyor.

Türkiye’deki şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını ödüllendiren The Hammers 2021’in CMO’lardan oluşan jürisi, Shell & Turcas’a biri altın olmak üzere, 3 kategoride birden ödül verilmesine karar verdi. Akaryakıt ve Enerji Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı kategorisinde iki yıldır üst üste Altın ödüle layık görülen Shell & Turcas, 2021’de En İyi Sadakat Programı Takımı’nda Gümüş, En İyi Sosyal Medya Takımı kategorisinde ise Bronz ödülün sahibi oldu.

Turanlı: “Müşteri odaklı çalışmalarımızın en büyük ödülü misafirlerimizde yarattığımız gülümseme.”

Shell & Turcas CEO’su Emre Turanlı, müşteri yolculuğunu deneyime dönüştürmek için çalışan başta Pazarlama olmak üzere tüm iş kollarındaki ekipleri kutlayarak şöyle devam etti: “Türkiye’deki öncü uygulamalarıyla “hep ileride” olan Shell ekiplerinin sektörel değerlendirmelerde de başarılarını sürdürdüğünü görmekten mutluyuz. Türkiye’deki istasyonlarda ilk kanopi uygulamasını, ilk premium market konseptini, ilk market içi tuvaleti, ilk kurşunsuz yakıtı, ilk sadakat programını, ilk taşıt tanıma sistemini, istasyonlarda kadın istihdamını destekleyen ilk programı, çocuklar için özel olarak tasarlanmış ilk tuvaleti, engelli misafirlerimizin hayatını kolaylaştıran sektördeki ilk engelsiz hizmet alanını hayata geçiren markayız. Müşteri memnuniyetini daima önceliğimiz olarak görüyoruz. Türkiye genelinde 1.000’den fazla istasyonumuzda her gün yaklaşık 1 milyon misafirimizi ağırlıyor ve 750 Shell Select marketimiz ile 2000’e yakın farklı ürünü müşterilerimize sunuyoruz. Bu prestijli ödülü şirketimize kazandıran Shell Pazarlama Ekibimizin her bir üyesine ve onlarla birlikte aynı amaç için çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

513BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,645TakipçilerTakip Et

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler