16.4 C
Ankara
Pazartesi, Mayıs 16, 2022
spot_img

PALGAZ, Gebze’nin Kuzey Köylerini Doğal Gazla Buluşturdu

PALMET Şirketler Grubu’nun Gebze, Dilovası, Çayırova ve Darıca’ya gaz arzı sağlayan doğal gaz dağıtım şirketi PALGAZ, 2021 yılı yatırım planlarını tamamlıyor.

PALMET Enerji Gaz Grup Başkanı Tamer Sönmez, Gebze bölgesindeki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “260 bini aşkın müşterimizi doğal gaz konforu ve ekonomisiyle buluşturduk. 2021 yılı içerisinde yaklaşık 170 km doğal gaz hat imalatı yaptık” dedi. Sönmez, Palgaz’ın Gebze’nin kuzey köylerine gaz arzı sağladığını ifade ederek, “Ahatlı, Tepemanayırı, Duraklı, Elbizli ve Hatipler köylerini doğal gazla buluşturduk. Çalışmaların devam ettiği Mudarlı köyüne Aralık ayı son itibarıyla gaz arzı sağlamayı planlıyoruz. Muallimköy’deki Bilişim Vadisi’ndeki RMS-A inşaatı devam ediyor.

“ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”

PALMET Enerji Gaz Grup Başkanı Tamer Sönmez, 260 bini aşkın müşteriyi doğal gaz ekonomisi ve konforu ile buluşturduklarını belirterek, “Müşterilerimiz için güvenilir, ulaşılabilir ve çözüm odaklı bir şirket olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yatırımlarımızla kent için değer yaratırken sayısal alt yapımızı da geliştirerek müşterilerimizin uzaktan erişim işlemleriyle en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz” dedi.

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

513BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,950TakipçilerTakip Et

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler