28 C
Ankara
Cumartesi, Mayıs 15, 2021
Sponsorluspot_img

Enerji Sanayicileri ve İşadamları Derneğinin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Alper Kalaycı oldu

Enerji Sanayicileri & İş Adamları Derneği (ENSİAD) 3’üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Başkanlığa Aero Rüzgâr Endüstrisi A.Ş Genel Müdürü Alper Kalaycı seçildi.

Pandemi koşullarına uygun olarak Tepekule’de gerçekleştirilen Genel Kurul toplantısında Aero Rüzgâr Endüstrisi A.Ş Genel Müdürü Alper Kalaycı’nın aday listesi, tüm üyelerin oybirliği ile seçilerek ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Alper Kalaycı seçilirken, Başkan Yardımcılığı görevlerine Tibet Arbak (Tibet Makina) ve Murat Güler (Güler Mühendislik) getirildi.

Yönetim Kurulu Üyeliklerini ise Bekir Girgin (Gimas Makina), Ali Çamurdan (Şişecam Elyaf A.Ş), Ender Demirbaş (Mimsan Grubu), Özgür Soysal (TPI Composites), Şerafettin Emre Kahya (LM Wind Power), Tolga Murat Özdemir (Kontek Enerji), Zeynep Şemsi Aysalar (Berdan Cıvata), Ergenç İneler (Metyx), Osman Hisarcıklıoğlu (Bureau Veritas), Samet Güldoğan (Ateş Çelik), Serkan Çolakkaya (Sertek Enerji), Murat Çekirdek (XGEN Enerji), Cengiz Oğuzer (Genba Enerji), Erman Kaya (Vega Enerji) ve Onur Günduru (Onur Enerji) dan oluştu.

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

515BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,566TakipçilerTakip Et
- Sponsorlu -spot_img

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler