-1.8 C
Ankara
Cuma, Şubat 26, 2021
- Sponsorlu -

Enerji Panorama dergisi ve Bilkent Enerji Politikaları Araştırma Merkezi, haber alanında iş birliği yapacak

Türkiye Enerji Vakfı TENVA’nın 8 yıldır, aylık olarak yayınladığı Enerji Panorama dergisi ve Bilkent Enerji Politikaları Araştırma Merkezi, haber çalışmalarında iş birliği yaparak enerji sektörüne sundukları katkıyı güçlendirecek.

Bilkent Enerji Politikaları Araştırma Merkezi tarafından özel olarak hazırlanan aylık haber, makale ve bültenler, Enerji Panorama dergisinde özel bir bölüm olarak yayına alınacak.

Enerji Panorama dergisi ve Bilkent Enerji Politikaları Araştırma Merkezi tarafından enerji sektörüne sunulan katkının artarak devam etmesi planlanıyor.

İş birliği kapsamında yayınlanacak özel haberler, ilk kez Enerji Panorama’nın Ocak 2021 sayısında yer alacak.

Bilkent Enerji Politikaları Araştırma Merkezi ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Enerji Panorama dergisinin tüm sayılarına buradan ulaşabilirsiniz.

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

518BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,328TakipçilerTakip Et
- Sponsorlu -

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler