28 C
Ankara
Cumartesi, Mayıs 15, 2021
Sponsorluspot_img

CESD, “Türkiye’de Enerji Yoksulluğu: Sorunun Kapsamı ve Politika Önerileri” Sempozyumu düzenliyor

Kadir Has Üniversitesi Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Merkezi (CESD) tarafından düzenlenen “Türkiye’de Enerji Yoksulluğu: Sorunun Kapsamı ve Politika Önerileri” Sempozyumu, 30 Nisan 2021, Cuma günü gerçekleştirilecek.

Moderatörlüğünü Prof. Dr. Meltem Ucal’ın yapacağı etkinlikte alanında uzman birçok konuşmacı ile konu derinlemesine tartışılacak.

Etkinlik online olarak Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek.

Tarih: 30 Nisan 2021, Cuma

Saat: 13.00 – 18.00

Zoom Meeting: https://us02web.zoom.us/j/82013022933

Meeting ID: 820 1302 2933

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

515BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,566TakipçilerTakip Et
- Sponsorlu -spot_img

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler