17.4 C
Ankara
Çarşamba, Nisan 14, 2021
- Sponsorlu -spot_img

Bilkent Enerji Politikaları Araştırma Merkezi, “Türkiye’de ve Dünyada Güneş Enerjisinin Geleceği” başlıklı etkinlik düzenleyecek

Bilkent Enerji Politikaları Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen “Türkiye’de ve Dünyada Güneş Enerjisinin Geleceği” etkinliği, 1 Nisan Perşembe günü 14:00’de online olarak gerçekleşecek ve eş zamanlı olarak YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak.

Sektörün değerli temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlikte, güneş enerjisindeki son gelişmeleri anlatan kısa sunumların ardından, dijital ortamda yapılacak anketler ile görüşler toplanacak.

Etkinlik Kayıt Linki: https://zurl.co/oyZO

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

515BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,546TakipçilerTakip Et
- Sponsorlu -spot_img

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler