26.4 C
Ankara
Cumartesi, Temmuz 2, 2022
spot_img

YEKA GES-4 Erzin-Viranşehir Yarışmalarında Zeyilname Düzenlendi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) YEKA GES-4 yarışmalarının devamının 21 Haziran 2022’de düzenleneceğini ve 29/04/2022 tarih ve 31824 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan YEKA GES-4 ERZİN-VİRANŞEHİR Yarışma İlanı kapsamında hazırlanan Şartnameye ilişkin ise zeyilname düzenlendiğini duyurdu.

YEKA  GES-4 ERZİN-VİRANŞEHİR Yarışmalarına ilişkin başvurular, 21/06/2022 tarihinde ve 10.00 – 12.00 saatleri arasında, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Nasuh Akar Mahallesi, Türkocağı Caddesi No: 2 06500 Çankaya/ANKARA adresinde alınacak.

Şartnamenin zeyilnameli hali ve zeyilname metni aşağıda yer almaktadır:

1. YEKA GES-4 ERZİN-VİRANŞEHİR ŞARTNAME (ZEYİLNAMELİ)

2. YEKA GES-4 ERZİN-VİRANŞEHİR SÖZLEŞME TASLAĞI

3. YEKA GES-4 ERZİN-VİRANŞEHİR ZEYİLNAME-1

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

513BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,981TakipçilerTakip Et

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler