2.5 C
Ankara
Friday, February 3, 2023
spot_img

Prosumer-Üreten Tüketiciler Kongresi ve Fuarı, 31 Mayıs-1 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek

İklim krizinin, Avrupa Yeşil Mutabakatının, artan emtia ve enerji maliyetlerinin etkisini her geçen gün daha yoğun olarak hissetmeye başladık.

Kurumsal elektrik tüketicileri için artık güneş ve rüzgar enerjisinden faydalanarak hem ucuz hem de temiz enerji üretmek, bir seçenek olmaktan çıkarak zorunluluk haline geldi.

SolarProsumer platformu tarafından bu sene 6.kez düzenlenen Prosumer-Üreten Tüketiciler Kongresi ve Fuarı’nda, güneş ve rüzgar enerjisi sektörünün önde gelen temsilcilerinin katılımı ile elektrik tüketicileri bir temiz enerji yatırımının nasıl yapılacağı ile ilgili çok kapsamlı bilgi sahibi olacak.

Aksa Enerji, Asunim Türkiye, ÇatıGES, Elin Enerji, ERL Solar Montaj, GarantiBBVA, SMA, Solitek Mühendislik, Zorlu Enerji ve Enspire gibi sektörün önde gelen oyuncularının sponsorlar arasında yer aldığı etkinlik, 31  Mayıs- 1 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara- ATO Congresium’da gerçekleşecek.

Etkinlik içerisinde aynı zamanda 35 adet 18 m2’lik stant alanı yer almaktadır. Stant katılımıyla ilgili detaylı bilgi için SolarProsumer web sistesini inceleyebilir ve ayrıntılı bilgi için alttaki yetkililer ile görüşebilirsiniz: https://solarprosumer.com/prosumertr/ 

Elif Seda AKÇA
Solar Prosumer | İş Geliştirme Yöneticisi
+90 532 655 3545 | elif@solarprosumer.com

Melahat Ünal
Solar Prosumer | İçerik Yöneticisi
+90 531 219 7989 | melahat@solarprosumer.com

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

513BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
13,374TakipçilerTakip Et

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler