28 C
Ankara
Cumartesi, Mayıs 15, 2021
Sponsorluspot_img

Etkinlik: “Dünyada ve Türkiye’de Yenilenebilir Enerjinin Bugünü ve Yarını”

Sabancı Üniversitesi İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC), “Dünyada ve Türkiye’de Yenilenebilir Enerjinin Bugünü ve Yarını” başlıklı bir webinar düzenliyor.

21 Nisan 2021 Çarşamba günü gerçekleştirilecek webinar’ın konuşmacıları; T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Başkanı Dr. Fatih Birol olacak.

Dünyada ve Türkiye’de yenilenebilir enerji alanında önemli gelişmelerin ele alınacağı etkinliğin canlı yayın linki: https://iicec.sabanciuniv.edu/tr/webinar

“Dünyada ve Türkiye’de Yenilenebilir Enerjinin Bugünü ve Yarını” Webinar’ı
Tarih : 21 Nisan 2021, Çarşamba
Saat : 16:00 – 16:45

İletişim: iicec@sabanciuniv.edu
Etkinlik Detayları

Etkinlik Başlangıcı:
21/04/2021 16:00 TR

Etkinlik Bitişi:
21/04/2021 16:45 TR

Mekan: https://iicec.sabanciuniv.edu/tr/webinar

TENVAhttps://www.tenva.org
Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Benzer

Sosyal Medya

515BeğenenlerBeğen
431TakipçilerTakip Et
12,566TakipçilerTakip Et
- Sponsorlu -spot_img

Haber bültenimize abone ol

E-Bülten abonemiz olun, enerji sektörüne dair en güncel haberler ve duyurular her hafta e-posta adresinize gelsin.

En Son Haberler