Kamu Binalarında Enerji Verimliliği (KABEV) Projesi için ihale duyurusu yapıldı

0

Resmi Gazete’nin 23 Ekim 2020 tarihli sayısında, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Kamu Binalarında Enerji Verimliliği (KABEV) Projesi (Kredi No: TF-B0782) yayınlandı.

Kamu Binalarında Enerji Verimliliği (KABEV) Projesi (Kredi No: TF-B0782)

Bursa Anadolu Kız Lisesi Enerji Verimliliği Tadilatı İşi Enerji Performans Sözleşmesi (REN-EPC-WORKS-01)

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, “Kamu Binalarında Enerji Verimliliği (KABEV) Projesi” kapsamında kamu binalarında enerji verimliliği tadilatlarında kullanılmak üzere Temiz Teknoloji Fonundan finansman temin etmiştir. Söz konusu finansman tutarının bir bölümü, Bursa Anadolu Kız Lisesi Enerji Verimliliği Tadilatı İşinin Enerji Performans Sözleşmesi (REN-EPC-WORKS-01) kapsamındaki ödemeler için kullanılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı – Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Enerji Performans Sözleşmesi (EPS) dahilinde Bursa Anadolu Kız Lisesinin Enerji performansına dayalı enerji verimliliği tadilatının mühendislik tasarımı ve uygulaması (inşaat) işi için isteklileri, Dünya Bankası satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, ulusal rekabetçi ihale yöntemiyle kapalı zarf ile tekliflerini sunmaya davet etmektedir.

İhaleye davet metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Share.

About Author

Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Yorum Bırakın!