ERRA’dan Enerji Verimliliği Eğitim Atölyesi

0

Enerji Piyasası Düzenleyici Kuruluşları Bölgesel Birliği (ERRA) 13-14 Mart’ta Budapeşte’de Enerji Verimliliği Eğitim Atölyesi düzenliyor.

Enerji otoriteleri arasında kapsamlı işbirliği, bilgi ve tecrübe  paylaşımı yoluyla ulusal düzenleme uygulamalarını iyileştirme ve ulus ötesi  düzenleme normları geliştirme amacıyla çalışmalar yürüten ERRA, 24 üye ülke ve 4 kıtada yaklaşık 1 milyar nüfusu içine alan bir bölgeyi kapsıyor.

Enerji Verimliliği Workshop Duyurusu için buraya tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.erranet.org/training/energy-efficiency-workshop-2017/ 

 

 

Share.

About Author

Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Yorum Bırakın!