The Report “On The Future of Electricity Retail Market” was published!

0

Vakfımız tarafından Özyeğin Üniversitesi işbirliği ile 30 Eylül’de İstanbul’da gerçekleştirilen “Elektrik Perakende Satış Sektörünün Geleceği Sempozyumu” kapsamında sunulan rapor çalışmasına ve yazarları tarafından web sitemizde yayınlanmasına izin verilen sunumlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

“ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ” 

RAPORA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

  • TENVA Direktörü Dr. Fatih Cemil ÖZBUĞDAY tarafından yapılan “Elektrik Perakende Satış Sektörünün Geleceği” başlıklı rapor sunumuna buradan ulaşabilirsiniz.
  • PwC Türkiye, Elektrik Piyasası Danışmanlık Hizmetleri Koordinatörü, Tamer EMRE’nin Sempozyum kapsamındaki sunumuna buradan ulaşabilirsiniz.
  • Deloitte Türkiye, Ortağı ve Enerji ve Doğal Kaynaklar, Gayrimenkul ve İnşaat Sektör Lideri, Uygar YÖRÜK’ün Sempozyum kapsamındaki sunumuna buradan ulaşabilirsiniz.
Share.

About Author

Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Write a comment!