Başkentgaz, Corona Virüsüne Karşı Abone İşlem Merkezlerini Dezenfekte Ederek Hijyenik Bir Ortam Sağlıyor

0

2013 yılından bu yana Ankara’da doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürüten ve iş süreçlerinde Ankaralıların can ve mal güvenliğini de korumaya özen gösteren Başkentgaz, Corona virüsüne karşı Genel Müdürlük ve Abone İşlem Merkezleri’nde gerekli hijyen koşullarını sağlıyor.

Abone İşlem Merkezleri Detaylı Bir Şekilde Dezenfekte Ediliyor

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan Corona virüsü açıklaması sonrasında ülkemizde toplum ve insan sağlığını korunmak amacıyla çeşitli önlemler alınıyor. Ankara’da yaklaşık 5 milyon kullanıcıya doğal gaz dağıtım hizmeti sunan Başkentgaz, Corona virüsüne karşı aldığı önlemler ile şubelerin hijyen koşullarına uygun olmasını sağlıyor. Genel Müdürlük binasında ve abonelik işlemlerini yürüttüğü 14 şubesinde dezenfeksiyon çalışmaları yapıyor. Anti alerjik ve virüs dezenfeksiyonunda %99 etkili olan dezenfekte solüsyonu ile X ray cihazlarını, kapıları, bankoları, koltukları, kioskları, ortak kullanım alanlarını en detaylı noktalarına kadar sterilize ediyor.

Doğal Gaz Abonelik İşlemleri Şubeye Gitmeden E-Devlet Üzerinden Yapılabiliyor

Başkentgaz, abonelerine E-Devlet ve www.baskentdogalgaz.com.tr web sitesinde yer alan Online İşlemler menüsünden de birçok abonelik işlemini yapmasını sağlıyor.

Corona virüsü riskine karşı doğal gaz ile ilgili işlemler evden çıkmadan E-devlet veya web sitesinde yer alan Online İşlemler kısmından yapılabiliyor.

Share.

About Author

Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Yorum Bırakın!