“2. Yerli Kömür Eylem Planı Çalıştayı”

0

Kömür Üreticileri Derneği-KÖMÜRDER “2. Yerli Kömür Eylem Planı Çalıştayı”nı 30 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirecek.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteği ve Enerji Bakanı Sn. Dr. Berat ALBAYRAK’ın katılımları ile Kömür Üreticileri Derneği tarafından İstanbul Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi’nde “2. Yerli Kömür Eylem Planı Çalıştayı” düzenlenecek.

30 Kasım 2017 Perşembe günü gerçekleşecek Çalıştay kapsamında; kamu, özel sektör, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları ve yayın organları bir araya gelecek.

Ayrıntılı bilgi için: KÖMÜR ÜRETİCİLERİ DERNEĞİ
Telefon: 0312 418 18 49

Share.

About Author

Türkiye Enerji Vakfı (TENVA), enerji kaynakları, teknolojileri, politikaları ve enerji piyasalarında gerçekleşmekte olan ulusal ve uluslararası gelişmelere aktif katkı sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Enerji sektörüne özel Türkiye'nin ilk ve tek düşünce kuruluşu olmanın verdiği ağırlıkla çalışmalarını gerçekleştiren TENVA bünyesinde; Enerji Teknolojileri ve Sürdürülebilirlik Araştırma Merkezi, Uluslararası Enerji Politikaları ve Diplomasisi Araştırma Merkezi, Enerji Piyasaları ve Düzenleyici İşlemler Araştırma Merkezi yer almaktadır. TENVA, dünya piyasalarındaki eğilimler ve politik gelişmeler dikkate alınarak; uluslararası bir bakış ve disiplinler arası bir anlayış ile sektörü ele alıyor ve bu anlayış çerçevesinde 2013 Haziran ayından bu yana aylık olarak Enerji Panorama dergisini yayınlıyor.

Yorum Bırakın!